De voorbije optredens worden niet meer vermeld.

Wat voorbij is is geschiedenis en dat was op school nooit ons sterkste vak.

Optredens 2022

10/12/2022 : FEMMA Ruiselede, Groenstraat 1 te Meulebeke - vanaf 21u30

11/12/2022 : kerstfeest FERM Hamme, P. Van der Jeugdlaan 38 te Hamme - vanaf 15u30

14/12/2022 : NEOS Geraardsbergen, café The Preacher, Markt 9 te Geraardsbergen - vanaf 19u00

15/12/2022 : kerstfeest OKRA Gullegem, Kerkstraat 1 te Gullegem - vanaf 14u30

16/12/2022 : kerstfeest NEOS Bavikhove, Kervijnstraat 1A te Bavikhove - vanaf 14u30

18/12/2022 : Samana Drongen, Oude Abdijstraat 3 te Drongen - vanaf 14u30

19/12/2022 : OKRA Petegem, Rozenhof 126 te Wortegem-Petegem - vanaf 14u30

20/12/2022 : Vief Menen, Ieperstraat 126 te Menen - vanaf 14u00

21/12/2022 : Welzijnschakel de Klapdeur, Steenveldstraat 4 te Torhout - vanaf 14u30

Optredens 2023

03/01/2023 : FEMMA Moorsele, St. Maartensplein 12 te Moorsele - vanaf 19u45

12/01/2023 : NEOS Evergem, Bibliotheekstraat 1 te Evergem - vanaf 14u30

13/01/2023 : Pasar Loppem, Ieperweg 2 te Loppem - vanaf 20u00

18/01/2023 : LG - FERM Poelkapelle, Nieuwplaats 14 te Poelkapelle - vanaf 14u00

20/01/2023 : Landelijke Gilde Baarle, Kloosterstraat 6 te Drongen - vanaf 21u30

27/01/2023 : FERM Kluizen, Kluizendorpstraat 80 te Evergem - vanaf 20u30

02/02/2023 : FERM Wachtebeke, Dr. Jules Persynplein 6 te Wachtebeke - vanaf 14u00

03/02/2023 : FERM Temse, Velle 129 te Temse - vanaf 20u00

04/02/2023 : Davidsfonds Geraardsbergen, Denderstraat 15 te Geraardsbergen - vanaf 19u30

07/02/2023 : NEOS Deerlijk, Hoogstraat 122 te Deerlijk - vanaf 14u00

08/02/2023 : OKRA Groot-Bijgaarden, Brusselstraat 257 te Groot-Bijgaarden - vanaf 14u30

10/02/2023 : FERM Burst, Kerkstraat 2 te Erpe-Mere - vanaf 20u00

11/02/2023 : Valentijn Auberge Ardennaise, Dohan-Bas 6 te Dohan - vanaf 19u00

13/02/2023 : VLAS Groot-Nevele, Hansbekedorp 35 te Hansbeke - vanaf 14u30

15/02/2023 : privéfeest

14/03/2023 : Gosa Gezinsbond Menen, Waalvest 1 te Menen - vanaf 14u30

17/03/2023 : Davidfonds, Xavier De Cocklaan 5 te Deurle-Latem - vanaf 20u00

25/03/2023 : OC Walnes, Iepersteenweg 2 te Woumen - vanaf 20u00

03/05/2023 : WZC Maxima, Pattistpark 105 te Terneuzen (Nederland) - vanaf 14u00

07/05/2023 : Binnen en Buiten, OC Cirkant, Aartrijksestraat 77 te Aartrijke - vanaf 14u15

01/07/2023 : jubileumfeest P.C. Den Akker,Sportstraat 1 te Oedelem - vanaf 19u30

09/07/2023 : Davidfonds Westende Lombardsijde, Populierenlaan 35 te Middelkerke - vanaf 20u00

20/09/2023 : WZC De Meers te Waregem (meer info volgt)

21/09/2023 : WZC De Meers te Waregem (meer info volgt)

23/10/2023 : FEMMA Kuurne - Sint-Pieter, Brugsesteenweg 309 te Kuurne - vanaf 20u00

24/10/2023 : Samana Hansbeke, Hansbekedorp 35 te Hansbeke - vanaf 14u00

09/11/2023 :OKRA Meerdonk, Margrietstraat 31 te Meerdonk - vanaf 14u15

17/11/2023 : cultuurfabriek Sijsele, Stationsstraat 22 te Sijsele - vanaf 19u30

05/12/2023 : OKRA Wevelgem, Guldenbergplein 1 te Wevelgem - vanaf 14u30

09/12/2023 : VZW Kruikenburg, Dahlialaan 1 te Ternat - vanaf 13u45

18/12/2023 : Samana Moorslede, Iepersestraat 52B te Moorslede - vanaf 15u00